Güvenli alışverişin püf noktaları.!

- Güvenli internet alışverişite E-ticaret siteleri sizdenKredi kartının (  kart numarası, güvenlik kodu, son kullanım tarihi ) haricinde -  Anne kızlık soyadı, Kartın nereden alındığı, Nüfus kimlik bilgileri, Kimlik veriliş tarihi, Kimlik seri no  gibi detaylı Bilgileri asla istemez ödeme alabilmek için (  kart numarası, güvenlik kodu, son kullanım tarihi ) yeterlidir. Daha Falza bilgi isteyen bir kurum veya kuruluş ile karşılaşılması halinde dolandırıcıık ile karşıkarşıya olma ihimalinizden dolayı bu bilgileri paylaşmayınız. Siteyi Terkediniz.

- İnternet alışverişinde 3D Secure ve Sanal kart oluşturma gibi yöntemlerin kullanılması alışverişi daha güvenli hale getirmektedir.

- Çok basit ve kullanışlı olan ve tüm bankaların bu hizmeti verdiği sanal kart ücretsiz güvenli ve sıfır risk ile alışveriş yapmanıza olanak sağar üstelik kredi karının taşıdığı tüm özellikler sanal kartınızda mevcuttur.

- Sitemiz online alışverişlerde yüksek güvenlik sistemi olan 3D secure ( SMS onaylı Ödeme ) ve 256 Bit SSL sartifikalı koruma ile tüm bilgileriniz güvenlik altına alınır. işlemlirinizde üst düzey güvenlik sağlanır

- Tüm alışveriş sitelerinde 3D secure ( Cep telefonu ile sms onayı ) işlemini mutlaka kullanmanızı Önemle tavsiye ederiz.

Sanal Kart

- İnternette alışveriş yapmak istediğinizde önceden oluşturduğunuz Sanal Kart'ınıza herhangi bir hesabınızdan veya kredi kartınızda alışveriş tutarınız kadar para transferi yaparak. Sanal Kart'ın limiti sizin yüklediğiniz kadar olacaktır. Sanal Kart'ınızla alışverişinizi yaptıktan sonra kalan parayı hesabınıza geri aktarabilirsiniz. veya bankanızın bu işlemi otomatik olarak yapmasını isteyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için Banka müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

- Bu uyarılara dikkat etmeniz. kredi kartınız ile internetden alışverişi herhangi bir mağzadan kartınızı pos cihazından geçirerek yaptığınız alışverişten daha güvenli ve risksiz Hale getirecektir. 

Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder Keyifli alışverişler dileriz

İmza Sanal Mağazacılık Paz ve Tic

İştirakidir

arrow_upward