1- ] imzapazar.com - dan satın aldığınız ürünleri 7. gün içerisinde herhangi bir sebep göstermeden iade edebilirsiniz. Ürün iadeleri yalnızca Anlaşmalı kargo ( Size ürünün gönderildiği kargo firması) ile yapılabilmektedir. Satın aldığınız ürünü iade ederken ürüne ait ambalaj, yanında verilen hediye, fatura / sipariş formu ile iade etmeniz gerekmektedir. Bu yüzden ürün size ulaştıktan sonra faturasını veya paketini saklayınız. İade ile ilgili detaylar aşağıda açıklanmıştır.

2- ] Beğenmediğiniz ürünlerin iadesi hakkında

Dr Bilgisayar - dan - Satın aldığınız ürünü beğenmemeniz durumunda ürün size ulaşmasından itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü Anlaşmalı kargo ( Size ürünün gönderildiği kargo firması) ile indirimli kargo fiyatından yararlanmanız için karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Satın Aldığınız ürün ikinci el ürün ise iade ve gönderim kargo ücreti Müşteriye yansıyacaktır. Ödemenizde Kargo ücretleri kesintiye uğrayarak  İade edilecektir. Beğenmediğiniz ürünü farklı bir ürünle değiştirmek isterseniz İade / Değişim formun ile veya mail yolu ile iletiniz. 

3- ] Arızalanan ürünler hakkında

Satın aldığınız sıfır ürünler,üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerle ilgili herhangi bir arıza olması durumunda markaya ait teknik servis ile irtibata geçebilirsiniz. Satın aldığınız kullanılmış ( ikinci el ) ürünle'de  7 gün deneme süreniz bulunmakta ve arıza durumunda iade veya değişim için  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

4- ] Nakliye sırasında zarar gören ürünler hakkında

Satın aldığınız ürün nakliye esnasında zarar görmüş ise kargo elemanına tutanak yazdırınız ve ürünü teslim almayınız. Kargo paketi zarar görmüş, delinmiş, yırtılmış ve ıslanmış siparişlerinizi kargo elemanı önünde açıp ürünlerde herhangi bir zarar olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Zarar görmüş Ürünleri kesinlikle teslim almayınız.Tutanak tutturarak geri iade ediniz. Kargo tutanağı olmaya zarar görmüş ürünler geri iadesi mümkün olmayacaktır 

5- ] Paketi zarar gören ürünlerin iadesi hakkında

Satın aldığınız ürün Sıfır Ürün ise size gönderilen paketlerinde iade etmeniz gerekmektedir. Orijinal pakete zarar verilmesi durumunda ürünün kullanılmış ürün durumuna düşmesinden dolayı değer kaybı müşteriye yansıyacak iade edilecek ücret ( %25 ) kesintiye uyrayacaktır  

6- ] İade / Değişim yapılamayan ürünler

Tek kullanımlık ürünlerde, paketi açıldığında işlevini yitiren ürünlerde, ekran koruyucu film, batarya, hafıza kartı Antika sayılabilecek tarihi ürünler arızalı olduğu açıklamalarda belirtilen ürünler ve alıcıya özel yapılan Tasarlanmış ürünler Tesliminden sonra ambalaj, Üretim Bantı, Üretim mühürü, Koruyucu jelatin gibi unsurları açılmış olan ürünler. Tesliminden sonra başka ürünlere karışan ve kendi doğası geregi ayrıştırılamayan ürünler. Kitap dergi bilgisayar yazılım ve oyunları uygulama programları, müzik albümleri, Dijital ortamda Sunulan hertürlü veri ve pketleri açılmış Bilgisayar sarf malzemeleri  Geri İadesi ve değişimi olmayacaktır 

7:) Para İadesi

Para iade işleminiz, iade talebinizin geçerli olması ve onaylanması sonucunda, iade ettiğiniz ürünlerin bize ulaşmasından itibaren gerekli kontroller ve incelemelerden sonra 3 iş günü içerisinde yapılır. İade edilecek tutarın hesabınıza / Kredi kartınıza geçmesi, siparişinizi oluştururken kullandığınız ödeme şeklin ve taksit tutarına göre degişiklik gösterebilir. 

8:) Tek Çekim Kredi Kartı ile ödenen siparişlerde

Tek Çekim Kredi Kartı ile yaptığınız ödemelerde paranız 10 gün içerisinde hesap dökümünüzde görünmektedir. Bu süre bankanızla ilgili olup hesap kesim tarihinize göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi almak için bankanızı arayınız.

9:) Taksitli Kredi Kartı ile ödenen siparişlerde

Taksitli Kredi Kartı ile yaptığınız ödemelerde, seçmiş olduğunuz vade karşılığında ödemeniz gereken aylık tutar, her ay hesap dökümünüzde artı bakiye olarak eklenir. ÖRNEK ( Aylık 5 TL'lik taksitle bir ürün satın aldıysanız, siparişinizin iptal edilip paranızın iade edilmesi durumunda, seçtiğiniz taksit sayısı süresince hesabınıza artı (+) 5 TL bakiye eklenir. )

10:) Kapıda Ödeme siparişlerinde

Kapıda ödeme seçeneği ile satın aldığınız ürünü iade etmek isterseniz, İade / Değişim formunda IBAN Numarası ve Banka Bilgileri kısmını mutlaka doldurmanız gerekmektedir. Ödemenizi yaparken yararlanmış olduğunuz Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli hesabınıza iade edilmez.

Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder Keyifli alışverişler dileriz

İmza Sanal Mağazacılık Paz ve Tic

İştirakidir

arrow_upward