Şipariş ve Taşımacılık    

    Siparişleriniz ülke geneli, merkez il ve ilçelere sabit kargo ücreti anlaşmlı kargo fiyatı geçerlidir., Ancak ek masraflar oluşturacak teslimatlarda standart kargo ücretini aşan. ( merkeze uzak köy, kasaba vb günlük kargo sevkiyatı olmayan bölgelere. Kargo firmaları'nın sevkiyat için belirledikleri mobil bölge alanı ücretleri Alıcı tarafından karşılanır. )

Kargo ve Teslimat

    Ürün iade veya değişimlerde, ürün ile ilgili teknik veya fiziksel hasarlar olmadığı sürece kargo ücreti gönderen kişiye aittir.  Satın aldığınız ürünlerin Kargo paketlerini kargo firması veya görevlisi yanında görsel olarak kontrol ediniz. paketi zarar görmüş, delinmiş, yırtılmış veya ıslanmış olan ürünleri teslim almayınız tutanak tutturarak geri iade ediniz. Ürünü teslim aldığınızda faturasını ve tüm aksesuar veya apatarlarının tam olduğunu kontrol ederek eksik ve yanlışlık olmadığından emin olunuz. Kargo tutanağı olmayan zarar görmüş ürünler geri iadesi mümkün olmayacaktır 

Kargo Ücretleri ödeme

     Anlaşmalı sabit Kargo ücreti ödeme esnasında en son olarak fiyatın üzerine eklenerek kredi kartınızdan tahsil edilecektedir. Bu sayede kargo size ulaştığında herhangi bir süpriz kargo ücreti ile karşılaşmayacak ve kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

Dikkat edilmesi gerekenler.

    Kapıda ödemeli / Kapıda Kredi Kartı ile Ödemeli seçenekleri ile satın aldığınız ürünlerde Kargo ücretini öderken mutlaka kargo firmasının  ödeme faturasını isteyin ve faturadaki taşıma ücretinden başka bir ücret ödemeyin. kargo ve taşımacılıkta Aklınızı takılan tüm detay ve problemler için bizimle veya seçtiğiniz kargo firması müşteri temsilciliği ile iletişime geçebilirsiniz tüm bu bilgilere ana sayfa altında iletişim bilgileri bölümünden ulaşabilirsiniz. 

Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder Keyifli alışverişler dileriz

İmza Sanal Mağazacılık Paz ve Tic

İştirakidir

arrow_upward